ПолiтДумка

США заборонили Україні купувати російську вакцину від коронавіруса

Октябрь 18
14:42 2020

Посольство США заборонило Україні купувати російську вакцину, про що офіційно заявило американське представництво в Києві. Так як препарат російського виробництва ще не перевірений, впробовувати на собі таку вакцину — небезпечно для здоров'я.

На позаминулому тижні президент РФ Володимир Путін заявив, що може надати Україні вакцину від коронавіруса, яка вже на початку 2021 року з'явиться в продажу. На даний момент вакцина "Супутник V" проходить останню стадію випробувань — на добровольцях. Однак, говорити про її ефективність ще зарано.

Пропозицію від Путіна в Україні не прийняли, тому що вакцина ще не пройшла всі випробування. До запуску її в масовий обіг ніхто і не збирався змушувати українців ризикувати, але українська влада не стала чекати завершення клінічних випробувань і відразу ж відмовилася від пропозиції Росії.США заборонили Україні купувати російську вакцину від коронавіруса У свою чергу в Міністерстві охорони здоров'я України повідомили, де розмістять дослідні центри європейської вакцини від COVID-19. Стало відомо, що випробування першої європейської вакцини будуть проводити на українських добровольцях у Києві, Вінниці, Івано-Франківську та у Львові. Першу заявку від європейського виробника на проведення третьої фази досліджень (на людях) вакцини від COVID-19 Україна вже отримала ще минулого тижня.

Нагадаємо, Володимир Зеленський заявив, що не довіряє якості вже готової російської вакцини, і буде чекати європейську вакцину від СOVID-19.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях