ПолiтДумка

Стало відомо, чим займається Єфремов зі своїми сусідами по камері в СІЗО: такого від нього ніхто не чекав

Сентябрь 12
22:50 2020

Михайла Єфремова, після карантинної камери, вже перевели в звичайну камеру СІЗО, розраховану на чотирьох чоловік. Зараз там, включаючи Єфремова, троє "постояльців". Чим займається актор в ув'язненні, і як складаються його стосунки з сусідами по камері, розповіла член московської Громадської спостережної комісії (ГСК) Марина Литвинович.

Вона каже, що в актора відразу склалися непогані відносини з його сусідами по камері. Він не виказує ніякого снобізму і не вимагає до себе особливого ставлення. Актор навіть домовився з сусідами по камері про спільні походи в спортзал, де можна займатися настільним тенісом та іншими видами спорту. Туди виводять лише покамерно. Тому можна виходити тільки зі своїми сусідами і, що дуже важливо, потрібно мати партнера для гри.

Стало відомо, чим займається Єфремов зі своїми сусідами по камері в СІЗО: такого від нього ніхто не чекав У камері, де мешкає Михайло Єфремов, є телевізор і холодильник, в якому можна зберігати передану їжу. Нестачі в передачах в актора немає. І справа не тільки в тому, що про нього не забуває дружина. Щодня в СІЗО, де утримують Єфремова, ломиться до десятка шанувальників актора, розповідають його співробітники. Вони приносять улюбленцю свої листи і передачі з продуктами.

Правда, продукти для Єфремова перестали брати через те, що вже перевищено місячний ліміт.На місяць можна передавати не більше 30 кілограмів різної їжі.

Михайло Єфремов також розповів, що отримав вже більше сотні листів від своїх шанувальників. На всі ще не відповів — не встигає, але обіцяє дати відповідь кожному.

Стало відомо, чим займається Єфремов зі своїми сусідами по камері в СІЗО: такого від нього ніхто не чекав Загалом, актор непогано прижився в неволі. Та все ж він розраховує, що апеляційний суд буде до нього більш поблажливим. Бувалі люди радять акторові покаятися і повністю визнати свою провину. Тоді він зможе розраховувати на коротший термін позбавлення волі або на заміну колонії загального режиму на колонію-поселення.

Нагадаємо, Єфремов дуже злий на свого адвоката Ельмана Пашаєва, який переконав його в тому, що зможе домогтися виправдувального вироку. Актор вважає, що адвокат його підставив.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Новая Mazda 6 2021 года: стильный дизайн, современное оснащение и ограниченный тираж

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".