ПолiтДумка

Стефанчук і Арахамія підписали проєкт постанови про відновлення трансляцій засідань ВР

28 августа
16:00 2025

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія як лідер монобільшості підписали проєкт постанови, що передбачає відновлення прямих трансляцій пленарних засідань парламенту та зняття годинного мораторію на новини з ВР.

Про це повідомив голова Комітету ВР з питань свободи слова Ярослав Юрчишин у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Справа відновлення трансляцій Верховної Ради рухається. Керівник більшості Давид Арахамія та голова ВР підписали постанову про відновлення трансляцій парламенту та зняття годинного мораторію на новини з ВР», — поінформував він.

Юрчишин зауважив, що нині у Раді збирають підписи керівництва парламенту, фракцій та груп під цим проєктом і потім «відкриваємо для підпису всім депутатам».

«Чим більше зберемо, тим більше шансів, що вже з 2 вересня трансляції засідань повернуться в режимі вільного часу», — наголосив депутат.

Читайте також: Стефанчук: Єдність дає нам змогу продовжувати справедливу боротьбу за своє майбутнє

Як повідомляв Укрінформ, ВР після початку повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році ухвалила постанову, яка передбачає припинення прямих трансляцій з міркувань безпеки. У січні 2025 року відновили трансляції засідань парламентських комітетів.

Представники громадських організацій та медіа закликали керівництво Верховної Ради відновити прямі трансляції засідань парламенту.

Наразі у Верховній Раді підготували проєкт постанови про відновлення прямих трансляцій пленарних засідань парламенту.

Фото: Стефанчук, ФБ


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Репараційну позику для посилення позицій України підтримали сім країн

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!