ПолiтДумка

Стефанчук обговорив із Пелосі безпекову ситуацію в Україні

11 июля
03:37 2024

«Мав зустріч із Почесною Спікеркою Палати Представників США Ненсі Пелосі. Вкотре подякував за особисте лідерство у питанні підтримки України… Головне питання, яке обговорили — безпекова ситуація в Україні. Після останньої російської атаки й обстрілу дитячої лікарні у столиці путін продемонстрував світові, що для нього не існує червоних ліній. Тому закликав сприяти наданню дозволу Україні завдавати ударів по російських військових об’єктах на території рф зброєю союзників», — написав він.

Голова ВР додав, що під час зустрічі обговорили підтримку енергетичної інфраструктури. За його словами, йшлося про захист та відновлення енергетичних обʼєктів.

Читайте також: Словаччина підтримує членство України в НАТО, але після завершення війни

Стефанчук подякував США за безпрецедентну допомогу Україні з перших днів повномасштабного вторгнення. Також він висловив вдячність Конгресу США за двопартійну й двопалатну підтримку України.

«Ухвалення пакета допомоги мало надзвичайно вагоме історичне значення для нашої країни та для захисту України від російської агресії, для захисту наших людей», — підкреслив він.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Президент Володимир Зеленський закликав Сполучені Штати зняти обмеження щодо ударів по військових об’єктах на території Росії, зокрема по аеродромах..

Фото: Стефанчук, ФБ


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Директор Черноморца: Задолженности в клубе есть, но у кого их сейчас нет?

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!