ПолiтДумка

Стефанчук обговорив із президентом Євроради посилення санкційного тиску на рф

19 января
17:24 2023

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук обговорив із президентом Європейської ради Шарлем Мішелем посилення санкційного тиску на російську федерацію.

Як передає Укрінформ, про це Стефанчук повідомив у Фейсбуці.

Голова ВР заявив, що Європейський Союз продемонстрував світові справжнє лідерство. Лідерство у наданні фінансової, військової та фінансової допомоги.

«У будівлі Українського Парламенту дуже багато прапорів ЄС. Це наш пріоритет і наше прагнення. І Україна, і Український Парламент роблять все, щоби з честю пройти шлях від «кандидатства» до повноправного членства в ЄС. Вкотре підкреслив, що Верховна Рада України виконала свою роботу у частині рекомендацій Єврокомісії», — заявив Стефанчук.

Голова ВР обговорив із президентом Євроради посилення санкційного тиску на рф та притягнення країни-терориста до відповідальності за всі злочини, скоєні під час жорстокої війни проти України.

«І окрема увага — подальшій підтримці обороноздатності України. Для Перемоги Україні потрібна зброя! Дякую Шарлю Мішелю за лідерство! За розуміння важливості та необхідності підтримки України», — заявив Стефанчук.

Читайте також: На саміті Україна-ЄС оновлять план інтеграції економіки Україні до єдиного європейського ринку

Як повідомлялося, 19 січня президент Європейської Ради Шарль Мішель перебуває з візитом в Україні.

Фото: Руслан Стефанчук, Facebook


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Тома Менье со скандалом ушел из Трабзонспора в Лилль

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!