ПолiтДумка

Стефанчук прокоментував, чи має він право підписати закон про олігархів

14 октября
00:19 2021

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук наголосив, що не бачить у Регламенті ВР статті, яка визначає, що закон має підписувати виключно чинний на момент розгляду та ухвалення спікер.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це Стефанчук сказав під час брифінгу, відповідаючи на запитання, чи може він підписати закон про деолігархізацію, якщо на момент його ухвалення Головою ВР був Дмитро Разумков.

“Я як юрист працюю з конкретними цифрами, статтями та пунктами. Те, про що ви говорите, люди витягують з якихось рішень Конституційного Суду, де чітко про це не сказано. Станом на зараз я не бачу в Регламенті статті, яка говорить, що тільки конкретний спікер може підписати закон. Там просто вказано, що закони підписуються Головою Верховної Ради”, — зазначив Стефанчук.

Водночас він додав, що питання підписання закону «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)» (№5599) вирішуватиметься після розгляду народними депутатами проєктів постанов про скасування рішення Верховної Ради щодо ухвалення відповідного документу.

Читайте також: Стефанчук анонсував «гарячі» дискусії щодо відкликання Третьякової з посади глави комітету ВР

Як повідомляв Укрінформ, 23 вересня 2021 року Верховна Рада ухвалила закон про деолігархізацію, ініційований Президентом України Володимиром Зеленським.

У парламенті зареєстровано 12 проєктів постанов про скасування рішення Верховної Ради від 23 вересня про ухвалення відповідного законодавчого акту.

Читайте також: Стефанчук анонсував «гарячі» дискусії щодо відкликання Третьякової з посади глави комітету ВР

Народні депутати на пленарному засіданні в четвер, 7 жовтня, відкликали Дмитра Разумкова з посади Голови Верховної Ради. 8 жовтня парламентарії призначили колишнього першого заступника Голови ВР Руслана Стефанчука на посаду Голови ВР.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Названы самые популярные SUV в мире

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY