Стефанчук у Мадриді зустрівся з президентом ПА НАТО — говорили про справедливий мир для України
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук у Мадриді обговорив із президентом Парламентської асамблеї НАТО Маркосом Перестрелло та представниками Іспанії в асамблеї питання справедливого і тривалого миру для України.
Як передає Укрінформ, про це Стефанчук повідомив у Фейсбуці.
«Українці щоночі перебувають під обстрілами. Саме тому ми прагнемо миру — але справедливого і тривалого, з надійними запобіжниками від нової російської агресії», — наголосив голова ВРУ.
Стефанчук подякував за підтримку України та розповів про те, як Росія продовжує атаки по енергетичній і цивільній інфраструктурі — лікарнях, житлових будинках — особливо у період сильних морозів.

Він також поінформував про результати зустрічей у США.
«Очікуємо подальших переговорів щодо санкцій вже наступного тижня на полях Мюнхенської безпекової конференції, а також руху до ратифікації безпекових гарантій між Україною та США. Мир в Європі можливий лише тоді, коли агресія не залишається безкарною, а безпека ґрунтується на силі права, а не праві сили», — зазначив Стефанчук.
Як повідомляв Укрінформ, Стефанчук провів зустріч з главою уряду Королівства Іспанія Педро Санчесом, де обговорили наслідки російських атак та потреби України в енергетичній сфері.
Фото: Руслан Стефанчук / Фейсбук

