ПолiтДумка

Стефанчук відкрив пленарне засідання Ради, у залі – 170 депутатів

21 октября
05:48 2021

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук відкрив пленарне засідання парламенту в середу. 

У залі зареєстровано 170 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу

«Пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», — сказав спікер парламенту.

Як повідомляв Укрінформ, народні депутати на початку пленарного засідання розглянуть законопроєкти №6062 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» та №6000 «Про Державний бюджет України на 2022 рік». Їх представлятиме міністр фінансів Сергій Марченко.

До розгляду в першому читанні заплановано президентський законопроєкт №5864 «Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення святкового дня — Дня Української Державності».

У порядку денному також є законопроєкт №5630 «Про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо спрощеного набуття громадянства України іноземцями та особами без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України».

У другому читанні депутати мають намір розглянути проєкт закону №5230 «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання майна ліквідованих комунальних закладів середньої освіти у сільській місцевості».

Окрім цього, парламентарії планують розглянути у другому читанні законопроєкт №4564 «Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення відомостей про зареєстроване місце проживання громадян України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, а також оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України».

Share

Статьи по теме

Последние новости

В феврале ожидается мощнейшая магнитная буря 4 уровня: как уберечь здоровье

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY