ПолiтДумка

Стефанчук відкрив Раду, в залі – 116 депутатів

19 ноября
10:16 2021

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук відкрив пленарне засідання парламенту.

У сесійній залі зареєстровано 116 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», — сказав спікер.

Засідання у п’ятницю розпочнеться з години запитань до уряду. Народні депутати заслухають уряд про стан охорони кордону з Білоруссю та протидію потенційній кризі на кордоні з нелегальними мігрантами.

Після цього парламентарії мають намір схвалити проміжний звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб, що могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України і становити загрозу національній безпеці держави.

Планується також розгляд проєкту постанови №6135 «Про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо створення центрального органу виконавчої влади в сфері захисту прав дітей – Державної служби України у справах дітей».

У першому читанні депутати розглянуть законопроєкт №6060 «Про внесення змін до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» щодо підприємств водопровідно-каналізаційного господарства».

Проєкт закону №4358 «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну» розглядатиметься у другому читанні.

Порядок денний також передбачає розгляд президентського законопроєкту №6104 «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їх сімей».

У другому читанні депутати мають намір розглянути проєкти законів №4564 щодо внесення відомостей про зареєстроване місце проживання громадян України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, АР Крим та місті Севастополі, а також оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, та №5831 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють питання трансплантації анатомічних матеріалів людині».

Серед питань порядку денного — законопроєкти №5099 «Про антидопінгову діяльність у спорті» та 5526 «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо спорту ветеранів України».

Share

Статьи по теме

Последние новости

підрив авіабази в окупованому Криму був здійснений українським спецназом

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY