ПолiтДумка

Стефанчук закрив засідання Ради через відсутність затвердженого порядку денного

05 октября
14:46 2021

Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук закрив пленарне засідання парламенту у зв‘язку з відсутністю затвердженого Погоджувальною радою порядку денного.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Враховуючи те, що Погоджувальна рада, як про це заявлялося на початку, не затвердила порядок денний, який ми сьогодні мали розглядати, і ми це обговорили на засіданні керівників фракцій та депутатських груп, була внесена пропозиція трьома фракціями і групами. Вони звернулися до Голови Верховної Ради невідкладно зібрати Погоджувальну раду і визначитися все-таки з порядком денним, за яким ми будемо працювати. Враховуючи те, що порядок денний не затверджений, я, як головуючий, вимушений оголосити закритим пленарне засідання Верховної Ради України», – повідомив Стефанчук.

Він висловив сподівання, що незабаром буде проведено Погоджувальну раду і ухвалено тижневий порядок денний. Перший віцеспікер також поінформував, що Верховна Рада повернеться до роботи у звичайному режимі у середу, 6 жовтня.

Читайте також: Рада не змогла відсторонити Стефанчука від ведення засідання

На пленарному засіданні 5 жовтня народні депутати відсторонили Голову Верховної Ради Дмитра Разумкова від ведення пленарних засідань парламенту упродовж двох днів. Відповідне рішення підтримали 240 народних депутатів.

Читайте також: Разумков не планує збирати підписи за імпічмент Зеленського

Окрім цього, вони підтримали ініціативу внесення до порядку денного шостої сесії Верховної Ради питання про відкликання Разумкова з посади спікера українського парламенту. Розгляд питання про відкликання Разумкова з посади Голови ВР має відбутися в четвер, 7 жовтня.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Італія, Угорщина та Кіпр хочуть, аби Україна вела з рф мирні переговори — ЗМІ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY