ПолiтДумка

Суд заборонив діяльність партії Наталії Вітренко

23 июня
13:35 2022

Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність політичної партії “Прогресивна соціалістична партія України” за позовом Міністерства юстиції України.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба суду.

Зазначається, що 23 червня 2022 року колегія суддів Восьмого ААС завершила розгляд адміністративної справи про заборону Політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України».

“Інформуємо про те, що судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність Політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України»; кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави”, — ідеться в повідомленні.

Читайте також: Більшість рішень судів про заборону партій можуть бути оскаржені – Мін’юст

Також повідомляється, що у задоволенні зустрічної позовної заяви Політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України» до Міністерства юстиції України, третя особа — Служба безпеки України, про визнання дій протиправними відмовлено.

У ВААС звертають увагу, що повний текст рішення у справі про заборону політичної партії буде оприлюднений на офіційних сайтах Міністерства юстиції України та Верховної Ради.

Читайте також: В Україні можуть заборонити ще 17 партійМінюст

18 травня 2022 року набув чинності закон № 2243-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони політичних партій”.

Таким чином, ПСПУ — це вже 12 партія, діяльність якої заборонено в судовому порядку.

Як повідомляв Укрінформ, 20 червня Восьмий апеляційний суд Львова заборонив діяльність політичної партії «Опозиційна платформа — за життя».

Share

Статьи по теме

Последние новости

Канада розширює дипломатичну присутність у Східній Європі для протидії росії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY