ПолiтДумка

Супрун озвучила показники смертності від коронавірусу

Апрель 01
12:29 2020

Уляна Супрун, колишня очільниця Міністерства охорони здоров’я України, розповіла про статистику смертності від коронавірусу. Зокрема, в інтерв’ю українським журналістам Супрун прокоментувала заяву нинішнього глави МОЗ Іллі Ємця про те, що “помруть всі пенсіонери”.

Супрун зазначила, що стовідсоткової смертності серед людей похилого віку від коронавірусу бути ніяк не може, тому що в інших країнах цей показник був зовсім невеликим.

“З приводу заяви міністра (Іллі Ємця, – ред.). Смертність літніх людей не може бути 100%. У Китаї було 5% від тих, хто захворів. В Італії – 8%. У Кореї – менше 1%. Міністр тоді неправильно висловився”, – сказала Супрун.

Вона зазначила, що у людей похилого віку, які мають певні хронічні захворювання, дійсно ризик померти від будь-якої пневмонії (вірусної, бактеріальної або від грипу) завжди є вищим, ніж у молодих. Це пояснюється тим, що їм складніше одужати.

Супрун повідомила, що в Україні до групи ризику можна віднести людей віком від 60 років, а від 70 років – цей ризик є ще вищим.

“Також це люди будь-якого віку з хронічними захворюваннями. Йдеться про серцево-судинні хвороби, діабет другого типу, проблеми з нирками, печінкою”, – сказала Супрун.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Ілля Ємець заявив, що коронавірус в Україні буде і надалі поширюватися, і людям слід готуватись до гіршого, адже найважче – попереду.

The post Супрун озвучила показники смертності від коронавірусу appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях