ПолiтДумка

Святкування 1 вересня в школах перебуває під загрозою: в МОН зробили нову заяву

Август 05
17:20 2020

Початок нового навчального року вчителі, учні та їх батьки в цьому році не зможуть відсвяткувати так, як раніше. Принаймні, у Міністерстві освіти будь-які святкові заходи рекомендується проводити в рамках свого класу, або де-небудь на природі. Про це заявила заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

"Ми рекомендуємо утриматися від масових заходів. Але формат зустрічей і проведення 1 вересня ви можете визначити в кожному закладі індивідуально. Це може бути святкування в межах класу, оскільки це все ж менше людей і це наша шкільна родина. Не піддаємо один одного небезпеці і придумаємо креативний формат ", — сказала Мандзій.

Новий навчальний рік вже не за горами і Міністерство освіти вже підготувало перелік правил, які будуть діяти з початку нового навчального року у всіх навчальних закладах країни. Зокрема, носити респіратори і маски необхідно буде на перервах між уроками, при переході між кабінетами. Персоналу школи при вході щодня будуть міряти температуру. На вході в усі приміщення будуть відведені спеціальні місця для обробки рук антисептиками. Провітрювання приміщень повинно проводитися не менше 10 хвилин після кожного заняття.

Раніше повідомлялося, що батьки більшості школярів категорично проти дистанційного навчання, яке може бути введено в школах у разі погіршення епідеміологічної ситуації в країні.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Париж заявляє про відсутність наразі умов для вступу України в НАТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".