ПолiтДумка

Таємниці зони відчуження: будинки в Прип’яті незабаром знову наповняться людськими голосами

Сентябрь 25
19:20 2020

Зона відчуження, яку люди покинули понад тридцять років тому, знову стане заселеною. Звичайно, на постійне місце проживання туди поки нікого не кличуть, проте Чорнобильську зону мають намір перетворити на центр світового туризму. Таку амбітну мету поставила перед собою влада Київської області.

Проект "Магніт України — Чорнобиль" влада Київщини реалізує за підтримки Офісу президента, Мінінформполітіки і Держагентства з управління зоною відчуження.

Чорнобильська зона і зараз надзвичайно приваблює до себе як внутрішніх туристів, так і туристів-іноземців. Причому, іноземців — у першу чергу. Вони готові платити чималі гроші, щоб відвідати куточки незайманої природи, якій вже понад три десятиліття не заважає розвиватися людське втручання.

Таємниці зони відчуження: будинки в Прип'яті незабаром знову наповняться людськими голосами Крім того, є чимало об'єктів в самій Прип'яті, які ваблять до себе туристів. Таємниці покинутого мертвого міста не можуть залишити байдужими шукачів пригод. Тому вже зараз в Чорнобильську зону їде чимало туристів. З початку цього року її офіційно відвідало 24 тисячі осіб. Зазвичай стільки приїжджає туди за пару місяців, проте в цьому році все-таки вніс свої корективи коронавірус.

Правда, в зоні ще є над чим працювати, щоб зробити її по-справжньому привабливою для відвідувань. В першу чергу, потрібно подбати про зміцнення деяких споруд в Прип'яті, аби вони були безпечні для людей. Крім того, організатори мають намір розробити різні маршрути для різних категорій туристів: на каяках — для любителів водних подорожей, на велосипедах — для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку, і на всюдиходах — для тих, хто мріє побувати в зовсім вже непрохідних місцях.

Нагадаємо, після весняних пожеж, які кілька тижнів палали в зоні відчуження, там дуже сильно був підвищений рівень радіації.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Власник LVMH Арно обійшов Безоса у рейтингу Forbes

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".