ПолiтДумка

Телеведуча Алла Мазур розповіла, як її з онкологією намагалися “відфутболити“ лікарі

Октябрь 16
21:22 2020

Телеведуча Алла Мазур, якій вдалося перемогти онкозахворювання, розповіла, як сама виявила у себе хворобу, і як її … "футболили" лікарі. Своїми невеселими спогадами тележурналістка поділилася в інтерв'ю журналу marieclaire.

Алла розповіла, як в минулому, 2019, році перед самою відпусткою виявила у себе в грудях невелике ущільнення завбільшки з горошину. Стривожена, вона вирушила з цієї горошиною до лікаря.

"Він направив мене на мамографію, яка нічого підозрілого не виявила. Спокійним було і УЗД. Лікар сказав, що я можу їхати на відпочинок, уникати сонця і прийти на повторну консультацію. Але я прийшла раніше домовленого часу, помітивши, що ущільнення збільшилося", — розповіла жінка.

Телеведуча Алла Мазур розповіла, як її з онкологією намагалися “відфутболити“ лікарі І тут їй довелося на власні очі зіткнутися з реаліями вітчизняної охорони здоров'я. Лікар зафіксував, що ущільнення стало більше. Виникла підозра на рак. Її відправила на біопсію.

"І тут я зіткнулася з реальністю нашої медицини. З центру, куди мене направили по страховій, повідомили: "Спеціаліст, який робить біопсію, зараз у відпустці. Тому зверніться до нас через місяць". Тепер розумію, чому в Україні так багато онкохворих" , — резюмувала Алла.

Тобто, її просто відфутболили, незважаючи на всю її медійність і впізнаваність. Що вже говорити про інших, менш відомих і менш впливових, пацієнтів. Тож не дивно, що в Україні так багато онкохворих, підсумувала журналістка.

Звичайно, вона пішла в іншу клініку і знайшла фахівців, які зробили їй біопсію. Найгірші підозри підтвердилися: у неї виявили рак.

Телеведуча Алла Мазур розповіла, як її з онкологією намагалися “відфутболити“ лікарі Після цього почалася виснажлива і довга боротьба жінки за життя і одужання. Вона вийшла переможницею з цієї сутички. І тепер, спираючись на власний досвід, вона може упевнено сказати: навіть при найстрашнішому діагнозі не можна опускати руки. Слід негайно кидати виклик хвороби. І ще, дуже важливо не тримати весь негатив у собі. Ідіть зі своєю бідою до близьких людей. Вони підтримають, підбадьорять і розділять ношу.

Нагадаємо, після хіміотерапії в Алли Мазур вже стало відростати власне волосся. Нещодавно вона ризикнула з'явитися в ефірі без перуки, із короткими своїм волоссям. Ведуча каже, що її теперішнє відображення в дзеркалі їй подобається.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Німецька поліція розігнала кілька масових вечірок – гуляки відбивались піротехнікою

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".