ПолiтДумка

Тіхановська екстрено звернулася до росіян: “Важливо не зіпсувати відносини“

Сентябрь 09
15:34 2020

Головна опонентка Олександра Лукашенка, Світлана Тіхановська, записала нове відеозвернення, в якому звернулася до громадян Російської Федерації. Вона попросила не вірити фейкам про Білорусь, які поширюються в Мережі, і запевнила, що боротьба в її країні ні в якому разі не спрямована проти Росії.

"Російська пропаганда намагається максимально спотворити те, що відбувається в Білорусі. Я закликаю вас не піддаватися впливу цієї брехні … Ні на якому етапі це не була боротьба проти Росії, і впевнена, не стане такою …", — зазначила Тіхановська.

Вона також подякувала всім росіян, які підтримують спротив народу "незаконно утримуючому владу диктатору".

"Ми не забудемо ніякі з жестів або акцій солідарності. Спасибі вам за це! Російські незалежні журналісти і блогери, окремо дякую вам за увагу до подій в нашій країні, за готовність розмовляти з простими білорусами — і транслювати їх думки. Це правда допомагає знижувати ефект російської та білоруської пропаганди, заважає налаштувати наші народу один проти одного ", — додала політик.

Тіхановська зазначає, що білоруси і росіяни завжди були сусідами і зараз важливо "не зіпсувати відносини між двома народами". За словами опозиціонерки, Лукашенко до виборів 2020 року був не готовий і опинився без підтримки народу Білорусі, що підтверджують мітинги в країні вже протягом місяця. Вона розповіла, що вибори були сфальсифіковані і їх результати не визнали в ряді країн світу. Раніше Світлана Тіхановська відреагувала на затримання своєї колеги Марії Колесникової , яку 7 вересня викрали на вулиці в центрі Мінська, назвавши такий жест влади "терором".

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Онлайн и без елки: какими будут новогодние праздники в городах Украины

Онлайн и без елки: какими будут новогодние праздники в городах Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях