ПолiтДумка

Тищенко допомагатиме Зеленському виконувати обіцянки по Донбасу: що відомо

Сентябрь 29
09:10 2020

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко тепер братиме участь в розробці законодавчих змін для врегулювання війни на Донбасі. У понеділок, 28 вересня, нардеп увійшов до парламентської групи, яка допомагатиме президенту у встановленні миру на окупованих територіях. З такою ініціативою Тищенко виступив добровільно. Про своє рішення він публічно заявив під час брифінгу в КВЦ "Парковий" в Києві.

"Коли президент йшов до парламенту, його головною тезою, за яку проголосувала вся країна, був мир. Тому сьогодні ми знаходимо нове рішення і я, і правда, є одним з членів цієї групи", — сказав нардеп.

Про свої конкретні завдання Тищенко поки що не повідомив. Він тільки сказав про те, що президент і його команда шукають нові шляхи вирішення конфлікту на Донбасі. Нардеп пояснив, що в цій парламентській групі, крім реальних професіоналів, є також і досить слабкі люди, які працюють на роз'єднання українців, які опинилися по різні боки конфлікту. Народний депутат залишається повністю солідарним з президентом в тому, що потрібно об'єднати українців, їх сім'ї і країну в цілому, і необхідно робити все можливе, щоб в Україні якнайшвидше запанував мир. Однією з передвиборних обіцянок Зеленського було розв'язати цю війну, однак, переговори Києва з Донецьком і Луганськом поки так і не почалися, а бойові дії на окупованій території, хоч і рідше, але тривають.

"Саме тому президент і ми, як його команда, шукаємо нове рішення. Всі ці рішення спрямовані на виконання наших обіцянок як народних депутатів, як громадян цієї країни", — додав Тищенко.

Раніше повідомлялося, що нардеп від фракції "Слуга народу" Микола Галушко заявив про свій вихід з партії через "продані місця" на місцевих виборах.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Названы главные признаки прослушки смартфона

Названы главные признаки прослушки смартфона

Читать всю статью

Мы в соцсетях