ПолiтДумка

Тисячі людей звільнять з роботи: страшні наслідки перекроювання карти України

Июнь 11
17:56 2020

Влада України активно перекроюють адміністративно-територіальну карту країни. Передбачається тотальне скорочення районів держави. Експерти б’ють на сполох: тисячі українців, серед яких вчителі, медики і поліцейські, опиняться за бортом.

Як відомо, Міністерство розвитку громад і територій займається підготовкою проекту майбутнього перекроювання України. У проекті не забули по-новому нарізати не тільки підконтрольні, але і непідконтрольні регіони, серед яких АР Крим, окремі райони Луганської та Донецької областей.

Насамперед, передбачається, що кількість районів буде дуже сильно скорочено. Нинішнє "дрібне дроблення" вважається пережитком СРСР, не відповідають сучасним реаліям.

Частина існуючих на сьогоднішній день 490 районів країни об’єднають, в результаті залишиться всього 118 ОТО – об’єднаних територіальних громад.

Українці обурені до межі, багатьох з них після такої децентралізації для одержання соціальних і адміністративних послуг доведеться їздити за багато кілометрів.

Не обійде реформа територіального поділу України багатьох людей, які втратять свої робочі місця. Масове скорочення чекає співробітників поліції, лікарів, вчителів тощо

Більше того, як зазначають експерти, укрупнення районів запланували абсолютно абсурдно, керуючись чиїмись виключно особистими корисливими інтересами, а не бажанням зробити життя українців простіше і легше.

"Радянський Союз, нарізаючи райони, намагався передбачити в кожному з них повну інфраструктуру: школи, лікарні, міліцію, магазин, клуб, органи влади. Щоб кожному мешканцю було де працювати і були доступні всі необхідні послуги. У нас же іде бездумне обрізання радянського минулого, яке веде до повного знищення провінційного життя. У рамках реформи робочі місця втратять сотні тисяч людей. Життя людей в регіонах погіршиться", — розповів журналістам українського порталу політолог Руслан Бортник.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що Крим повернуть Україні з почуття сорому. Наскільки ймовірний такий сценарій?

The post Тисячі людей звільнять з роботи: страшні наслідки перекроювання карти України appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Пятая часть глобально поставленных смартфонов будет поддерживать 5G

Пятая часть глобально поставленных смартфонов будет поддерживать 5G

Читать всю статью

Мы в соцсетях