ПолiтДумка

ТОП-5 найбільш безпечних кросоверів

Сентябрь 14
22:01 2020

Кросовери з повним правом вважаються одними з найбезпечніших автомобілів на дорозі. Але і серед них є моделі, які забезпечують водієві та пасажирам кращий захист. Пропонуємо вашій увазі ТОП-5 найбільш безпечних кросоверів на підставі краш-тестів Euro NCAP.

5. Mazda CX-30
Загальна оцінка Euro NCAP за безпеку — 342

Mazda CX-30 (див. фото вгорі) майже така ж розкішна, як люксові кросовери, але при цьому вона коштує помітно дешевше. Рейтинг захисту дорослих пасажирів складає 99%. Правда, потрібно врахувати, що на задньому дивані не дуже багато місця, як і в багажнику.

4. Toyota RAV4
Загальна оцінка Euro NCAP за безпеку — 342

ТОП-5 найбільш безпечних кросоверів Цей гібридний кросовер має велику кількість обладнання для безпеки водія і пасажирів. Наприклад, він вміє розпізнавати дорожні знаки, утримувати смугу руху, автоматично гальмувати в екстрених ситуаціях і багато іншого.

3. Tesla Model X
Загальна оцінка Euro NCAP за безпеку — 345

ТОП-5 найбільш безпечних кросоверів У краш-тестах Euro NCAP найвищу оцінку отримав захист дорослих пасажирів. Втім, за іншими категоріями оцінки за безпеку у цього люксового електричного кросовера теж високі.

2. Subaru Forester
Загальна оцінка Euro NCAP за безпеку — 346

ТОП-5 найбільш безпечних кросоверів Subaru Forester нового покоління з повним правом посів перше місце в цьому рейтингу. У нього відмінний захист пасажирів. Крім того, є система контролю втоми водія (вона оцінює його обличчя).

1. Volkswagen T-Cross
Загальна оцінка Euro NCAP за безпеку — 346

ТОП-5 найбільш безпечних кросоверів Volkswagen T-Cross розділив перше місце з Subaru Forester. Це маленький кросовер, але дуже безпечний. До того ж він недорогий в експлуатації, зручний і простий в управлінні, з просторим салоном.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях