ПолiтДумка

ТОП-5 найбільш надійних б/в автомобілів

28 сентября
22:21 2020

При покупці б/в авто головне, на що звертаєш увагу, так це на його надійність. Адже не хочеться стати постійним клієнтом СТО. Експерти німецького журналу AUTO BILD назвали ТОП-5 найбільш надійних старих машин.

BMW Z4

BMW Z4 другого покоління (див. фото вгорі) випускався з 2009 по 2016 роки. Він коштує менше 40 000 євро. Цей культовий автомобіль має відмінну надійністю.

Mazda MX-5

ТОП-5 найбільш надійних б/в автомобілів Якщо вам потрібен відмінний, надійний і недорогий родстер, то зверніть увагу на Mazda MX-5 до 2014 року випуску (третє покоління). Такий автомобіль можна купити приблизно за 5 000 євро.

Mercedes SLK

ТОП-5 найбільш надійних б/в автомобілів Якщо є 9 000 євро, то потрібно без вагань купувати Mercedes SLK (Typ R 171), який випускали в 2004-2011 роках. Модель Typ R 172 ще більш надійна і сучасна, але вона і коштує дорожче — близько 25 000 євро.

Seat Exeo

ТОП-5 найбільш надійних б/в автомобілів Seat Exeo не випускають з 2013 року. Однак, цей автомобіль відрізняється хорошою надійністю. Серйозних дефектів у нього немає. Ви здивовані? Справа в тому, що Exeo — це реанімована версія Audi A4 третього покоління.

Toyota IQ

ТОП-5 найбільш надійних б/в автомобілів Мініатюрний Toyota IQ з'явився в 2009 році. Незважаючи на маленькі розміри в салоні досить просторо. Теоретично він може вмістити чотири людини. Єдиним слабким місцем можуть бути гальмівні диски.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Експерт з ЄС назвав наратив, який використовується для підриву демократії в Україні

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY