ПолiтДумка

Трамп вперше прокоментував отруєння Навального: «Китай зараз важливіший»

05 сентября
14:16 2020

Дональд Трамп заявив, що у США немає доказів того, що саме Російська Федерація стоїть за отруєнням відомого російського опозиціонера Олексія Навального. Однак президент Сполучених Штатів додав, що якщо причетність РФ буде доведена, то він буде «дуже злий».

Судячи з коментаря Дональда Трампа щодо ситуації з отруєнням блогера і політичного діяча Олексія Навального, висновкам військової лабораторії Німеччини в США не схильні довіряти. Президент США заявив, що поки не отримано вичерпні докази отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Коментар Дональда Трампа оприлюднила газета The New York Times.

«Я точно не знаю, що сталося. Я вважаю це трагічним. Це жахливо. Цього не повинно відбуватися. У нас ще немає доказів, але я подивлюся», — пообіцяв особисто стежити за розвитком подій навколо Олексія Навального президент США.

За словами Трампа, незважаючи на конкретні заяви влади Німеччини, що російський опозиціонер Олексій Навальний був не просто отруєний, а що проти нього застосована бойова отруйна речовина класу «Новачок», в Сполучених штатах поки не бачили свідчень.

З цієї причини глава Білого дому не поспішає з гучними заявами і будь-якими рішеннями. Якщо ж отруєння Навального російськими спецслужбами буде підтверджено, то Трамп «буде дуже злий». Трамп вперше прокоментував отруєння Навального: «Китай зараз важливіший» Дональд Трамп нагадав, що ніхто з його попередників не був настільки жорстким у відносинах з Росією, однак зараз його країні необхідно «ладити з іншими народами». Крім того, дії Китаю на міжнародній арені носять більш загрозливий для США і всього світового співтовариства характер.

«Цікаво, що всі постійно говорять про Росію. Я не проти того, щоб ви згадали Росію, але я думаю, що, ймовірно, Китай на даному етапі — це країна, про яку вам слід говорити набагато більше, ніж про Росію. Те, що робить Китай, набагато гірше», — підкреслив президент США.

Нагадаємо, раніше в Німеччині заявили, що отрута групи «Новачок» виявлена у російського опозиціонера Олексія Навального в усіх аналізах. Дослідження проводили фахівці з лабораторії Бундесверу.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Найк выпустили крутой ролик к Олимпиаде в Париже и взбесили Дюранта: Его там нет

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!