ПолiтДумка

Трансатлантичні партнери твердо стоять на боці України — МЗС Німеччини

Июль 22
04:50 2021

Німеччина та США підтримають Україну на шляху до більшої незалежності та членства в європейській енергетичній архітектурі.

Про це заявив міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас, коментуючи «Спільну декларацію США та Німеччини на підтримку України, європейської енергетичної безпеки та кліматичних цілей», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Добре, що ми зі США знову змогли разом переслідувати наші спільні цілі та переконання в тому, що стосується Росії та енергетичної політики, і змогли узгодити конструктивні рішення щодо «Північного потоку-2», — заявив Маас.

Читайте також: Німеччина введе санкції, якщо Росія використає Nord Stream 2 проти України — Bloomberg

Трансатлантичні партнери, підкреслив дипломат, твердо стоять на боці України. Конкретно це означає, за словами міністра, що Берлін і Вашингтон будуть працювати над забезпеченням транзиту газу через Україну протягом наступного десятиліття.

Читайте також: Німеччина обіцяє підтримати енергетичний перехід України

Одночасно вони будуть активно підтримувати українську економіку у використанні відновлюваних джерел енергії, щоб Україна стала більш стійкою та незалежною, важливою опорою зеленої європейської енергетичної архітектури.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Чорногорія вводить нові COVID-обмеження — закриває нічні клуби та дискотеки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".