ПолiтДумка

Турчинов повертається в команду Порошенка: “Мене не цікавить депутатський мандат…”

Июль 04
10:40 2020

Колишній голова Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов раптово оголосив про те, що повертається в політику. Однак, він не претендує на крісло у Верховній Раді, або на державні посади. Турчинов очолив виборчий штаб, створений партією “Європейська солідарність” Петра Порошенка.

На своїй сторінці у Facebook Турчинов повідомив, що займаючись науковою діяльністю і вивченням релігії, він більше не може спокійно спостерігати за тим, як країна скачується на скаженій швидкості в прірву і як розтоптуються всі ті позитивні напрацювання та досягнення, зокрема в оборонній сфері та сфері нацбезпеки, яких вдалося досягти за останні шість років.

“Мене не цікавлять депутатський мандат або державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу і підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює українська опозиційна політична сила “Європейська солідарність”. Настав час забувати старі конфлікти і об’єднуватися, щоб подолати всі кризи та негаразди, забезпечити розвиток України як могутньої демократичної європейської держави”, – зазначив Турчинов.

Нагадаємо, 17 травня 2019 року Олександр Турчинов подав у відставку з посади Секретаря Ради національної безпеки і оборони у зв’язку з припиненням повноважень Президента Петра Порошенка.

Раніше повідомлялося, що Олександр Турчинов терміново звернувся до Володимира Зеленського щодо демографічної ситуації в країні.

The post Турчинов повертається в команду Порошенка: “Мене не цікавить депутатський мандат…” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Mozilla сократит примерно четверть персонала из-за пандемии коронавируса

Mozilla сократит примерно четверть персонала из-за пандемии коронавируса

Читать всю статью

Мы в соцсетях