ПолiтДумка

Туск із папірця зачитав відповідь на “несподіваний” дзвінок Порошенка: два колишні лідери згадали про річницю безвізу

Июнь 13
11:43 2020

П’ятий президент України Петро Порошенко та колишній голова Європейської Ради Дональд Туск привітали один одного із третьою річницею безвізу для України. Розмову двох колишніх лідерів транслював у прямому ефірі один із українських телеканалів. Їхнє спілкування відбулося в сеансі відеозв’язку.

Порошенко подякував Дональду Туску і колишньому голові Єврокомісії Жан-Клод Юнкеру за те, що ті свого часу прислухалися до його аргументів і, таки, надали Україні безвіз. За три роки, відколи українці мають безвізовий режим із Європою, наші співвітчизники здійснили близько 50 млн подорожей за біометричними паспортами, похвалився екс-гарант.

У відповідь Туск заявив, що Європа була приречена дати Україні безвіз. Адже наполегливість тодішнього президента Порошенка у питанні надання безвізу була безпрецедентною.

“Ви нас повністю виснажили своєю наполегливістю. Але це було того варте”, – з усмішкою зауважив Туск.

Колишній керманич Євросоюзу також наголосив, що Європа, як і раніше, бачить Україну лише в своєму складі.

“Не буде безпечної Європи без суверенної і незалежної України”, – підкреслив поляк.

При цьому він зауважив, що українське суспільство, якщо воно хоче бути частиною європейської спільноти, має бути прикладом консолідації і толерантності до політичних опонентів.

“Зараз ви маєте поважати усіх політичних лідерів, які є в державі. Солідарність має бути навіть з вашими опонентами, якщо ви хочете побудувати сучасну процвітаючу Україну”, – наголосив Туск.

“Зараз йде політичне переслідування і намагання повернути Україну до минулого”, – спробував ухопитися за думку європейського партнера Петро Олексійович.

“Ми бачимо дуже позитивні зміни в політичній сфері в Україні”, – несподівано зауважив Туск явно врозріз із тим, що закинув йому Порошенко.

При цьому майже всю свою відповідь на “несподіваний” дзвінок Порошенка Туск прочитав із папірця. Авжеж, політик такого рівня завжди має бути готовим до “несподіванок”.

Нагадаємо, Петро Порошенко може “сісти” через свою колекцію картин, якщо з’ясується, що він використав їх для виведення грошей в офшори.

The post Туск із папірця зачитав відповідь на “несподіваний” дзвінок Порошенка: два колишні лідери згадали про річницю безвізу appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Базовый Tesla Model Y не соответствует принципам качества компании

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".