ПолiтДумка

У Конгресі США залишається двопартійна підтримка України — Білий дім

01 февраля
02:25 2024

Адміністрація США не вважає, що процес ухвалення додаткової допомоги Україні провалився в Конгресі, оскільки зусилля продовжуються, і це фінансування, яке було узгоджене з українськими партнерами, є життєво необхідним зараз для України.

Про це заявив у середу координатор Ради нацбезпеки України Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

У відповідь на запитання, чи вважає він, що законопроєкт з реформою на кордні та допомогою Україні провалився, Кірбі відповів чітко: «Ні».

Коли з боку журналістів пролунало зауваження, що затягування процесу законодавцями лише грає на користь Путіну, представник адміністрації підкреслив, що не критикуватиме членів Конгресу.

«Ми віримо, що існує потужна двопартійна й двопалатна підтримка України. І керівники комітетів у Палаті представників – наглядового, з питань розвідки, закордонних справ – усі вони підтримують Україну», — зазначив Кірбі.

Читайте також: Рішення про допомогу Україні Конгрес найпевніше ухвалить у лютому — експерт

Він наголосив, що переговори над законопроєктом, який зможе розблокувати допомогу Україні, продовжуються. І поки навколо цього питання точаться дискусії, Сполучені Штати вже понад місяць не можуть надіслати Україні допомоги, яка є вкрай необхідною.

«Це те, що нам потрібно, це було продумано, вивірено, вдумливо обговорено з нашими українськими колегами. Нам зараз потрібне це фінансування», — зазначив Кірбі.

Як повідомляв Укрінформ, заступниця держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд під час візиту до Києва висловила впевненість, що Конгрес проголосує за надання допомоги Україні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Путін хоче «пробити» переговори, бо нервує через дії України та її партнерів — Клімкін

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!