ПолiтДумка

У коронавіруса виявили новий небезпечний симптом: виявляється на початку хвороби

Август 06
17:30 2020

Температурний скринінг став обов'язковим ритуалом під час епідемії коронавіруса. Однак, не всі знають, що боятися треба не тільки високої температури, але і низької. Саме цей симптом у 44% випадків призводить до смертельного результату, довели вчені Центру серцево-судинних досліджень Медичної школи в США.

Йдеться про дуже низьку температуру тіла пацієнта при першому зверненні за допомогою при коронавірусі. Шансів на летальний результат протікання інфекції в такому випадку дуже високий.

Критично висока температура тіла (близько 40 градусів) теж може стати фатальною для пацієнтів з коронавірусом. На початку захворювання від такої температури вмирають приблизно 42% пацієнтів.

Вчені з'ясували, що на кожні 0,5°C збільшення температури доводиться значний приріст смертності. Цей симптом ні в якому разі не можна ігнорувати.

Висновки вчених були зроблені на основі досліджень 7614 осіб.

Нагадаємо, серед інших симптомів коронавіруса у хворих — сухий кашель, підвищена стомлюваність, біль у горлі та грудній клітці, втрата нюху, утруднене дихання. У деяких людей може спостерігатися діарея, кон'юнктивіт, та інші симптоми. Без консультації лікаря і ПЛР-тестування діагноз про наявність коронавіруса собі поставити неможливо.

Раніше педіатр Євген Комаровський розкритикував носіння масок під час карантину і розповів, в яких випадках вони не мають сенсу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Что происходит с нашим телом после всего одного солнечного ожога: 6 фактов

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".