ПолiтДумка

У Мінську озброєні люди захопили офіси “Яндекса“ і Uber: співробітників не випускають з приміщення

Август 13
16:57 2020

На фоні мітингів в Білорусі, які тривають вже четвертий день, в Мінську невідомі озброєні люди заблокували офіси компаній "Яндекс" і Uber. За інформацією білоруських ЗМІ, це справа рук білоруських силовиків, які прийшли з обшуками.

Зазначається, що співробітників офісів обох компаній, які перебували на своїх робочих місцях, фактично заблокували всередині будівлі і не давали їм вийти. Людей виявилося небагато, так як більша частина персоналу працює віддалено ще з весни через ситуацію з коронавірусом.

Бренд Uber в Білорусі належить "Яндексу", але офіси у них знаходяться в різних місцях. У Мінську озброєні люди захопили офіси “Яндекса“ і Uber: співробітників не випускають з приміщенняУ даний час керівництво компаній намагається з'ясувати, кого саме представляють озброєні люди, як довго вони будуть перебувати в офісах, і які у них вимоги.

Представник "Яндекса" підтвердив ЗМІ, що обшуки проходять в двох офісах "Яндекса" у Мінську. Подробиці з'ясовуються.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вимагає від Білорусі звільнити затриманих українців — волонтерів Костянтина Рєуцького і Євгенія Васильєва, а також правозахисницю Оксану Альошину, проти яких порушили кримінальні справи за статтею про масові заворушення. Решту українців тим часом просять утриматися від поїздок до Білорусі, поки не стабілізується ситуація.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Renault Arkana від ЗАЗ підніс ще один сюрприз — це суттєво все змінює

Читать всю статью

Мы в соцсетях