ПолiтДумка

У МЗС відповіли на заяви про «Мачулищі»: Категорично відкидаємо інсинуації лукашенка

07 марта
19:13 2023

Міністерство закордонних справ України категорично відкидає інсинуації олександра лукашенка про нібито причетність української сторони до подій на аеродромі «Мачулищі».

Про це заявив речник МЗС України Олег Ніколенко у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Очевидно, що це є черговою спробою створити штучну загрозу зі сторони України заради виправдання своєї підтримки агресії росії», — підкреслив Ніколенко.

Він зауважив, що загрозу потрібно шукати не в Україні, яка бореться за себе та шукає миру, загроза лежить у росії, яка всілякими способами намагається ще більше втягнути білорусь у війну, остаточно позбавити її незалежності та суверенітету.

Речник також зазначив, що Київ залишить без відповіді акт безсилля лукашенка у вигляді грубого персонального випаду на адресу Президента Володимира Зеленського.

Читайте також: Після підриву А-50 у Білорусі почались обшуки у тих, кого судили за останні три роки

Як повідомлялося, 26 лютого стало відомо, що на військовому аеродромі «Мачулищі» у білорусі вранці лунали вибухи, з’явилася також інформація про пошкоджений російський літак радіолокаційної розвідки. Представник групи Bypol Олександр Азаров повідомив, що за цим стоять білоруські партизани. російський літак-розвідник А-50 полетів на ремонт у Таганрог.

олександр лукашенко звинуватив Україну в диверсії на території білорусі, назвавши Володимира Зеленського «гнидою» і заявивши, що Україна кинула виклик.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Українська лазерна зброя зможе збивати безпілотники — Сухаревський

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!