• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

У наркодилера в Києві вилучили річ, що належить президенту: поліція з’ясовує зв’язок одного з іншим

04 сентября
22:37 2020

У Києві, в ході спільної спецоперації прокуратури, ДБР і Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіціі затримали поліцейського з наркотиками, повідомляє прес-служба столичної прокуратури. Затримання стало останнім етапом викриття правоохоронця, який став на слизький шлях. При затриманні підозрюваний чинив опір і намагався позбутися доказів. Однак йому це не вдалося.

У наркодилера в Києві вилучили річ, що належить президенту: поліція з'ясовує зв'язок одного з іншим Під час обшуку у поліцейського було вилучено велику кількість наркотиків, а також понад тисячу штук боєприпасів і пістолет, який належить … президенту Януковичу. Про те, що це нагородна зброя четвертого гаранта, свідчить гравірування, зроблене на пістолеті.

У наркодилера в Києві вилучили річ, що належить президенту: поліція з'ясовує зв'язок одного з іншим Напис говорить, що зброя була подарована "Януковичу В.Ф. від міністра оборони України Кузьмука О.І.". Коли і за яких обставин Януковичу було подаровано це зброя, невідомо. Ще більша загадка — як вона потрапила у власність до поліцейського.

У наркодилера в Києві вилучили річ, що належить президенту: поліція з'ясовує зв'язок одного з іншим Це належить з'ясувати слідству, як і всі інші "цікаві подробиці" біографії затриманого правоохоронця. Тепер вже напевно — колишнього.

Нагадаємо, вчені дійшли висновку, що легкі наркотики можуть допомогти в боротьбі з коронавірусом . Речовина тетрагідроканнабінол, яка міститься в марихуані, може пом'якшити дію так званого цитокінового шторму, який нерідко призводить до летального результату.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Орландо Блум вразив своєю українською вимовою

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY