ПолiтДумка

У Порошенка впевнені, що команда Зеленського готує на виборах масові фальсифікації

Сентябрь 29
11:20 2020

В "Європейської солідарності" впевнені, що команда "Слуг народу" готується сфальсифікувати вибори. Про це заявив співголова фракції "ЄС" Артур Герасимов.

Він стверджує, що зараз у "Слуги народу" катастрофічно впав рейтинг, і команда чинного президента готується компенсувати це падіння рейтингу масовими фальсифікаціями на виборах. При цьому він, звичайно, не забув зауважити, що політична сила президента Петра Порошенка, навпаки, набирає рейтинг і готується перемогти на виборах із розгромним рахунком.

"Влада Зеленського вже не намагається приховати, що готується до масштабних фальсифікацій на місцевих виборах 25 жовтня. Причина дуже проста — так звана "правляча партія" дуже швидко втрачає рейтинг, в той час як команда "Європейської солідарності" збільшує підтримку громадян", — заявив Герасімов на погоджувальній раді Верховної Ради.

У Порошенка впевнені, що команда Зеленського готує на виборах масові фальсифікації Він також заявив, що Володимир Зеленський боїться програшу своєї політсили на виборах, тому йде стопами Лукашенко. Зокрема, опозиційним кандидатам стали відмовляти в реєстрації. Крім того, реєструють безліч кандидатів-клонів, як, наприклад, в Умані.

Герасімов також запропонував ЦВК вказувати в бюлетенях старе прізвище кандидата поруч із новим, якщо раптом виявиться, що людина вирішила змінити своє прізвище менш ніж за півроку до виборів.

Нагадаємо, ЦВК уже затвердила кольори бюлетенів, на яких будуть розміщені списки кандидатів в різні органи місцевої влади. Всі вони будуть надруковані українською мовою і на папері однакової якості.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    На Вінниччині шахраї прикидаються робітниками Держпраці

На Вінниччині шахраї прикидаються робітниками Держпраці

Читать всю статью

Мы в соцсетях