ПолiтДумка

У водійських правах вказуватимуть згоду на посмертне донорство

Сентябрь 17
09:46 2020

В Україні з 2021 року в водійських правах вказуватимуть, згоден чи ні водій стати донором органів у разі своєї загибелі. Такий пункт міститься в додатку до постанови Кабміну про затвердження бланків і технічних описів бланків посвідчення водія.

Пункт про те, згоден чи ні водій стати донором у разі своєї загибелі, буде знаходитися на зворотному боці «прав», там, де вказані категорії транспорту.

Українцям при отриманні водійських прав спочатку потрібно буде написати письмову заяву про те, чи згодні вони чи ні стати посмертними донорами. Особи, які дадуть свою згоду, потім повинні будуть написати ще одну заяву (требо дати згоду на те, щоб цю інформацію вказали в посвідченні). У водійських правах вказуватимуть згоду на посмертне донорство Автори цього нововведення виходять з того, що в Україні щорічно відбуваються велика кількість смертельних дорожніх аварій, але деякі органи жертв можна використовувати для трансплантації, щоб спаси життя іншим людям.

Кабмін вже затвердив проект постанови про посмертне донорство. Нововведення набудуть чинності через півроку після того, як їх опублікують в державних ЗМІ.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ford создал новый Equator

Читать всю статью

Мы в соцсетях