ПолiтДумка

У ВООЗ закликали до посилення карантину: ослаблення призвело до другої і третьої хвилі епідемії

Август 12
19:58 2020

У світі почалася друга хвиля пандемії коронавіруса. У деяких країнах другу хвилю захлеснула ще сильніша третя. До таких плачевних наслідків призвело послаблення карантинних заборон і обмежень, стверджують у Всесвітній організації охорони здоров'я.

Представник Європейського бюро ВООЗ Олег Стороженко розповів, що нові сплески коронавірусної інфекції почалися відразу після того, як в світі почали скасовувати введені раніше обмежувальні заходи щодо запобігання поширенню хвороби. «Друга хвиля в багатьох країнах почалася тоді, коли почали пом'якшувати карантинні заходи. Ми бачили певний прогрес в контролі над інфекцією в квітні-травні цього року, але під тиском економічних обставин уряди послабили заходи, статистика захворювання пішла вгору, і ми можемо розцінювати це як другу хвилю. Деякі країни переживають вже третю хвилю», — повідомив думка експертів ВООЗ представник організації Олег Стороженко. У ВООЗ закликали до посилення карантину: ослаблення призвело до другої і третьої хвилі епідемії З приходом літа сотні тисяч людей вирушили на відпочинок до теплих узбереж, багато також зважилися на подорожі по різних країнах з метою подивитися визначні пам'ятки. Сезон відпусток у період пандемії Covid-19 хоч і був менш жвавим, ніж в минулі роки, однак і його не можна назвати таким, що не відбувся. З відпочинку додому люди поверталися вже інфікованими, далі вони хворіли самі і заражали десятки тих, хто з ними контактував.

За словами Стороженка, ВООЗ планує також вивчити питання поширення коронавіруса в умовах, коли будуть відкриті школи і навчальні заклади.

Дізнайтеся також статистику по Covid-19 в Україні. Спалах коронавіруса в країні знову б'є всі рекорди.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    18-річний хлопець переказав понад 60 тис. грн на «лікування коханої з Інстаграму»

18-річний хлопець переказав понад 60 тис. грн на «лікування коханої з Інстаграму»

Читать всю статью

Мы в соцсетях