ПолiтДумка

У Зеленського пояснили, чому він продав свій дім і переїхав на держдачу: кінець “швейцарської“ мрії президента

Август 02
22:07 2020

Медійний кризовий менеджер в Офісі президента Михайло Подоляк розповів виданню strana.ua, чому Зеленський вирішив продати свій будинок і переїхати з сім'єю жити на держдачу. Його переїзд став своєрідним крахом ілюзій президента про те, як може і повинен жити глава держави. Йдучи в президенти, Володимир Зеленський не усвідомлював усіх масштабів і глибини проблем, які терзають українське суспільство. В якійсь мірі він був ідеалістом.

Він і справді вірив у те, що всі можуть "перестати стріляти", і що безпрецедентна довіра, надана йому народом на виборах, автоматично стане довірою до того, що він робить як президент, а також буде йому охоронною грамотою від фізичних замахів на його життя і здоров'я.

"Він хотів, як у Швейцарії — президент сідає на велосипед і їде. Зеленський щиро вірив, що в Україні це теж може працювати. Він не розумів, що Україна – інша країна. Країна конфліктна, Країна постійного хайпу. Це не Швейцарія, де все тихо і спокійно", — пояснив Подоляк.

Отже, спочатку розсіялася мрія з велосипедом, а потім і з відкритим життям, де президент живе "як всі", і щоранку, виходячи з воріт свого будинку, безтурботно вітається з сусідами.

У Зеленського пояснили, чому він продав свій дім і переїхав на держдачу: кінець “швейцарської“ мрії президента Подружжя Зеленських у своєму колишньому будинку

На жаль, в Україні поки президенти не можуть собі дозволити так жити. Їм потрібна цілодобова охорона, і бажано, ефективна. А будинок, в якому жила сім'я Зеленських, не відповідав вимогам безпеки. Тобто, поки він був просто гумористом з "95 кварталу" Вовою Зеленським, то цілком міг дозволити собі жити в такому будинку, а тепер ні. До того ж, у нього – сім'я, діти, які не повинні ставати заручниками татової посади.

"Навколо житла президента України повинні бути периметри відсікання, щоб неможливо було роздивлятися вікна з сусідніх будівель – загалом, багато процедурних обмежень. А там неможливо було забезпечувати коридори охорони, коли президент виходив з дому", — пояснив Подоляк.

До того ж, до сусідів Зеленських приїжджали гості. Їх неможливо було перевірити, і таких перешкод на шляху охорони було безліч. Отож сім'я президента прийняла непросте для себе рішення, вирішивши продати свій будинок і переїхати на резиденцію в Конча-Заспу. Але цей крок був вимушеним.

Нагадаємо, ці вихідні Володимир Зеленський з родиною проводить у президентській резиденції в Синьогорі, розташованій в Івано-Франківській області. Гарант прибув туди, нікого не попереджаючи про свій візит — просто відпочити.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях