ПолiтДумка

У Зеленського знову заговорили про відставку Авакова: “Простіше розпустити Кабмін …“

Сентябрь 04
14:46 2020

В Офісі президента планують відправити весь Кабінет міністрів у відставку, щоб таким чином прибрати главу МВС Арсена Авакова. Ініціатором такого рішення виступив голова ОП Андрій Єрмак. Про це стало відомо в п'ятницю, 4 вересня.

Глава ОП навіть готовий розпустити Кабмін, адже по іншому Авакова не прибрати. Відповідно до закону "Про Кабінет міністрів", Верховна Рада може звільнити міністра з трьох причин: за власним бажанням, поданням президента або прем'єр-міністра.

Подання, судячи з усього, не буде, адже скільки б не голосували за відставку Авакова, 226 голосів не набиралося. До того ж, йти на конфлікт з главою МВС ніхто йти не хоче, навіть президент Володимир Зеденскій. Залишається єдиний варіант — відставка всього уряду. В такому випадку Аваков автоматично опиняється за бортом. Разом з ним тоді доведеться покинути крісло і прем'єру Денису Шмигаль.

В останній раз про відставку Арсена Авакова в стінах Кабміну говорили в червні. Тоді глава МВС особисто зустрівся з президентом Володимиром Зеленським та запевнив, що готовий добровільно піти у відставку. Однак Зеленський тоді був проти, адже знайти гідну заміну Авакову, який переживає вже четвертого прем'єра при двох президентах, главі держави буде практично нереально.

Нагадаємо, минулого тижня Арсен Аваков назвав заяву представника України в тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Вітольда Фокіна про загальну амністію і особливий статус для всієї території Донбасу провокацією.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    18-річний хлопець переказав понад 60 тис. грн на «лікування коханої з Інстаграму»

18-річний хлопець переказав понад 60 тис. грн на «лікування коханої з Інстаграму»

Читать всю статью

Мы в соцсетях