ПолiтДумка

Uklon не відповідає ні за що: компанія потрапила в скандал

Октябрь 19
23:22 2020

У Києві драйвер Uklon на клієнтському автомобілі Audi A7 порушив правила дорожнього руху і потрапив в ДТП, завдавши автовласникові збитки в розмірі від 360 000 до 500 000 грн. Але компанія Uklon відмовилася оплачувати матеріальні збитки.

Послугою «Драйвер» користуються автовласники, яким з тих чи інших причин потрібно, щоб професійний водій відігнав їх машину. Компанія Uklon ретельно підходить до підбору водіїв для цієї послуги. Проте, від помилок і випадковостей ніхто не застрахований.

В даному випадку на бульварі Шевченка водій, наданий сервісом Uklon, на Audi A7 проїхав на червоне світло світлофора, і потрапив в аварію. Поліцейські склали адміністративний протокол, а драйвер визнав, що він керував автомобілем у момент ДТП.

Але компанія Uklon відмовилася виплачувати грошову компенсацію за розбитий автомобіль. Це мотивувалося тим, що Uklon просто виступає посередником між драйвером і клієнтом.

Uklon не відповідає ні за що: компанія потрапила в скандал У пункті 5.2 угоди про використання говориться, що Uklon не несе відповідальності і не має ніяких зобов'язань перед користувачем за послуги, які надають драйвера.

Власник Audi A7 подав позовну заяву до суду, щоб стягнути матеріальну шкоду. На чию сторону встане суд — покаже час.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Украинка вошла в список топ-100 влиятельных женщин мира

Украинка вошла в список топ-100 влиятельных женщин мира

Читать всю статью

Мы в соцсетях