ПолiтДумка

Україна хоче створити ефективний механізм взаємодії з АСЕАН – МЗС

18 марта
12:34 2021

Україна налаштована на подальший розвиток взаємовигідного співробітництва з Індонезією та створення ефективного механізму взаємодії з Асоціацією держав Південно-Східної Азії (АСЕАН).

Як передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу МЗС, про це заявив заступник міністра закордонних справ Євгеній Єнін під час зустрічі із делегацією комітету з питань міжпарламентського співробітництва Ради народних представників Республіки Індонезія (нижня палата парламенту) на чолі із заступником голови комітету Хафізом Тохіром.

«Заступник міністра підтвердив налаштованість України на подальший розвиток взаємовигідного співробітництва з Індонезією, посилення співпраці в рамках міжнародних організацій, створення ефективного механізму взаємодії з Асоціацією держав Південно-Східної Азії (АСЕАН)», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна головуватиме у Стратегії ЄС для Дунайського регіону — Чернишов

Єнін привернув увагу індонезійської делегації до прагнення нашої країни розширити та інституалізувати відносини з АСЕАН шляхом приєднання до Договору про дружбу та співробітництво у Південно-Східній Азії, набуття Верховною Радою України статусу спостерігача в Міжпарламентській Асамблеї АСЕАН, започаткування роботи Центру АСЕАН в Україні.

Сторони детально обговорили міжпарламентське співробітництво України та Індонезії, розвиток політичного діалогу на найвищому та високому рівнях, співробітництві в торговельній, фінансовій та військово-технічній сферах.

Читайте також: Прем’єри країн «Вишеграду» підтримали розширення ЄС та НАТО

Окремою темою зустрічі став план двосторонніх заходів на 2021 рік.

Як повідомляв Укрінформ, в Індонезії в м.Денпасар, провінція Балі, 27 листопада офіційно розпочало роботу Почесне консульство України.

Фото: mfa.gov.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Топ-5 автомобілів із найміцнішим кузовом, які майже не іржавіють

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY