ПолiтДумка

Україна на засіданні Радбезу підтвердила свою позицію щодо миру на основі Статуту ООН — Сибіга

25 февраля
21:33 2025

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга після засідання Ради Безпеки ООН у понеділок заявив, що Україна підтвердила свою позицію щодо справедливого та сталого миру на основі Статуту ООН.

Як передає Укрінформ, про це глава українського зовнішньополітичного відомства написав у соцмережі Х.

«На вчорашньому засіданні Ради Безпеки ООН Україна підтвердила свою позицію щодо справедливого та сталого миру на основі Статуту ООН. Йдеться не лише про Україну, а й про принципи», – зазначив Сибіга.

Міністр також подякував партнерам за підтримку, закликавши їх притягнути країну-агресора до відповідальності.

Читайте також: Сибіга і Гутерреш обговорили встановлення в Україні справедливого миру

«Я дякую нашим партнерам за їхню підтримку. Разом ми маємо забезпечити мир та притягнути агресора до відповідальності», – написав Сибіга.

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок Генасамблея ООН ухвалила дві резолюції (українську та американську з європейськими поправками), які закликають до відновлення територіальної цілісності України.

Крім того Рада Безпеки проголосувала за аналогічну американську резолюцію, без європейських правок, яка складається з одного речення, що закликає до припинення російсько-українського конфлікту.

Радбез ООН Фото: Андрій Сибіга/соцмережа Х


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Білий дім назвав «критично важливим» підписання угоди про копалини з Україною

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!