ПолiтДумка

Україна не зможе виконати ультиматум росії – Зеленський

21 марта
18:01 2022

Україна не зможе виконати ультиматум російської федерації, адже для його виконання необхідно повністю знищити український народ. 

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив у інтерв’ю європейським ЗМІ, уривок із якого оприлюднило Суспільне, передає Укрінформ.

«Україна не зможе виконати ультиматум. Ми не зможемо це фізично зробити. Як це можна зробити? Треба нас усіх знищити – тоді їхній ультиматум буде автоматично виконаний. Наприклад, «віддайте нам Харків, віддайте нам Маріуполь, віддайте нам Київ». Ні харків’яни, ні маріупольці, ні кияни, ні Президент — ми не зможемо це зробити. Ми навіть це бачимо в окупованих містах.

У Мелітополі, Бердянську, у цьому напрямку. Коли вони (російські війська – ред.) заходять, люди не віддають. Вони піднімають прапор, люди знімають. Вони вбили людину, так, люди сховалися, але вночі прийшли і знову зняли прапор. Що ви хочете? Усіх нас знищити? Ми можемо виконати ультиматум лише тоді, коли нас не буде», — наголосив глава Української держави.

Він підкреслив, що ультиматуми не принесуть російській федерації жодних результатів у процесі війни з Україною.

Як повідомлялось, 24 лютого президент росії володимир путін оголосив про початок широкомасштабного вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, ракети потрапляють у житлові будинки. В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

США заборонили постачання IT-послуг до РФ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!