ПолiтДумка

Україна розраховує на підтримку Конгресом законопроєкту про допомогу — Зеленський

26 февраля
06:40 2024

Президент Володимир Зеленський має надію, що Палата представників Конгресу США зрештою підтримає законопроєкт про допомогу Україні.

Про це він заявив на пресконференції у межах форуму «Україна. Рік 2024», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Надія на Конгрес є. Я впевнений, що буде позитив, інакше тоді я не розумію, в якому ми з вами світі починаємо жити. Точно в іншому. Тому ми розраховуємо на підтримку Конгресу. Вони знають, що нам необхідна підтримка упродовж місяця», — сказав глава держави.

Він згадав про свої зустрічі з сенаторами від обох партій і підкреслив, що Президент США, влада й опозиція знають, що це рішення потрібне впродовж місяця.

«Це наш запит. Щодо ППО вони також знають наш запит — нам потрібно більше», — заявив Зеленський, зауваживши, що в будь-якому разі гроші залишаться у США, у тих компаніях, які виробляють потрібну Україні зброю.

Як повідомлялося, адміністрація США на всіх рівнях закликає Палату представників негайно забезпечити надання Україні допомоги, ухваливши законопроєкт із зовнішньою підтримкою, який раніше підтримав Сенат США.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Опрос: Выросла доля немцев, поддерживающих увеличение помощи Киеву

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!