ПолiтДумка

Україна синхронізувала з Веймарським трикутником політичний календар інтеграції в ЄС

12 мая
17:13 2023

Україна синхронізувала з країнами Веймарського трикутника (Франція, Німеччина та Польща) політичний календар на поточний рік стосовно інтеграції до ЄС та процесу реформ.

Про це заявила віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає кореспондент Укрінформу.

«Я можу точно стверджувати, що Україна, Франція, Німеччина і Польща повністю синхронізували свій політичний календар до кінця року. Ми проговорили і відкриття перемовин щодо членства, і реалізацію політичних реформ, які тривають в Україні в рамках євроінтеграційного процесу», — сказала Стефанішина.

Вона зазначила, що зустріч у форматі міністрів у справах Європейського Союзу відбувається вперше, раніше вони проходили на рівні лідерів країн.

«Дуже важливо, що окрім українського порядку денного і політичних рішень щодо членства України в ЄС я також була запрошена на обговорення реформи самого Європейського Союзу. Дуже важливим є те, що сьогодні Європейська комісія і Франція, Німеччина об’єдналися, щоб визначити сфери і політики, які мають бути переглянуті у зв’язку з приєднанням України та інших країн до Європейського Союзу», — відзначила віцепрем’єрка.

Читайте також: На саміті НАТО Україна розраховує отримати чіткі часові рамки щодо членства — Стефанчук

Вона поінформувала, що йдеться, зокрема, про аграрну, екологічну і транспортну політику.

«Для мене дуже важливо, що ми є частиною цього процесу, і власне, ми запропонували, щоб результат селф-скринінгу національного законодавства, формування української переговорної позиції був базою для перегляду цих політик», — зазначила віцепрем’єрка.

Як повідомлялося, віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина 12 травня взяла участь у зустрічі міністрів у справах Європейського Союзу країн Веймарського трикутника, яка відбулася в польському місті Познань.

Читайте також: Євроінтеграція і відбудова України: Дуда назвав пріоритети польського головування в ЄС

Веймарський трикутник — неформальне міжнародне об’єднання Польщі, Франції, Німеччини, яке засновано в 1991 році.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Арсенал без Зинченко выиграл первый спарринг сезона

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!