ПолiтДумка

Україна та Німеччина мають разом протидіяти дискредитації українців за кордоном — Стефанчук

13 октября
16:57 2025

Україна та Німеччина мають спільно протидіяти російським інформаційним операціям, спрямованим на розпалювання ворожнечі та дискредитацію українців за кордоном.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук за підсумками зустрічі з федеральним міністром праці та соціальних відносин Німеччини, співголовою СДПН Бербель Бас.

«Провів змістовну зустріч із федеральним міністром праці та соціальних відносин Німеччини, співголовою СДПН Бербель Бас. Ця розмова стала важливою частиною мого робочого візиту до Берліна та підтвердила: Україна й Німеччина залишаються надійними стратегічними партнерами», — зауважив він.

За словами спікера ВР, під час зустрічі обговорювались бюджетні процеси в обох країнах і питання довгострокової фінансової підтримки України.

Своєю чергою Стефанчук наголосив на важливості закріплення обсягів допомоги від Німеччини на наступний рік, зокрема в оборонній та гуманітарній сферах.

Як зауважив спікер ВР, під час зустрічі з Бас порушувалось також важливе гуманітарне питання — українців, які через війну знайшли тимчасовий прихисток у Німеччині.

«Подякував німецькому уряду та суспільству за турботу і підтримку. Водночас наголосив: ми маємо протидіяти російським інформаційним операціям, спрямованим на розпалювання ворожнечі та дискредитацію українців за кордоном», — акцентував він.

Голова ВР висловив вдячність міністру праці та соціальних відносин Німеччини за відвертий діалог, солідарність із народом України та послідовну підтримку нашої країни.

Читайте також: Німеччина профінансує українські проєкти DELTA, Армія+ і Резерв+

Як повідомляв Укрінформ, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук у понеділок, 13 жовтня, розпочав офіційний візит до Федеративної Республіки Німеччина.

Першою відбулася його зустріч із президентом Бундестагу Юлією Клекнер, під час якої сторони погодили графік подальших переговорів і визначили ключові теми міжпарламентського діалогу.

Фото: Руслан Стефанчук/Фейсбук


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Розкриті технічні характеристики тайванських розвідувальних дронів Rui Yuan II

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!