ПолiтДумка

Україна визнала Корпус вартових ісламської революції терористичною організацією — Зеленський

02 февраля
20:16 2026

Україна визнала Корпус вартових ісламської революції терористичною організацією та не забуде жоден із тисяч іранських «Шахедів», які бʼють по українських містах і селах.

Як передає Укрінформ, про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час традиційного відеозвернення.

«Фактично погоджено рішення Євросоюзу про визначення терористичною однієї з основних організацій режиму в Ірані – так званого Корпусу вартових ісламської революції. Зараз тривають європейські процедури. Ми в Україні вже ухвалили таке рішення і вже визначили цю організацію терористичною, для нас це питання закрите. Усі терористи у світі заслуговують на однакове ставлення і засудження – жоден не повинен виграти», — наголосив Зеленський.

Читайте також: Прем’єр Катару виступив у Давосі проти військової ескалації навколо Ірану



Він відзначив, що Україна підтримує народи, які цінують свободу та справді готові за неї боротись, і зауважив, що весь світ бачить, що відбувається в Ірані, яка кількість убивств і як іранський режим вкладався в поширення війни й насильства в регіоні та світі.

«Україна не забуде жоден із тисяч «Шахедів», які бʼють по наших містах і селах, по наших людях», — запевнив Президент.

Як повідомляв Укрінформ, в Ірані заявили, що викликали усіх послів ЄС в країні, щоб висловити протест проти включення Корпусу вартових Ісламської революції до списку терористичних угруповань.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Турецькі розробники об’єднали квадрокоптери Poyraz у бойові рої

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!