ПолiтДумка

Україна зробила все можливе, щоб отримати статус кандидата на членство в ЄС – Президент

18 июня
00:14 2022

Україна зробила все можливе, щоб отримати статус країни-кандидата на вступ до Європейського Союзу.

На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні, передає Укрінформ.

Глава держави зазначив, що позитивний висновок Європейської комісії щодо кандидатства України в ЄС наближає країну до початку повноцінної євроінтеграції. За його словами, це історичний здобуток усіх, хто працює на Україну.

«Залишилося дочекатися рішення Європейської ради наступного тижня. І я вважаю, що Україна зробила все можливе, щоб і цей крок був позитивним – рішення вже Європейської ради, тобто лідерів країн ЄС», — наголосив Президент.

Читайте також: Зеленський: росія зробила все, щоб зруйнувати будь-які зв’язки з Україною

На його переконання, Україна заслуговує на цей позитив. «Українські цінності – це європейські цінності. Українські інституції зберігають стійкість навіть в умовах війни. Українські демократичні звички й зараз не втратили сили. І наше зближення з Європейським Союзом – це не тільки позитив для нас. Це найбільший внесок у майбутнє Європи за багато років», — підкреслив Зеленський.

Він нагадав, що після 24 лютого Україна приєдналася до європейської енергетичної системи. Мережі України та Євросоюзу працюють синхронізовано попри повномасштабну війну.

«Тобто навіть в одному цьому факті видно одразу все: і професійність наших людей, і силу наших інституцій, і нашу здатність виконувати обіцянки, і величину українського потенціалу», — зазначив Глава держави.

Читайте також: Шлях до ЄС: Стефанішина заявила про потужний сигнал від Франції і Німеччини

Водночас він підкреслив, що євроінтеграція України – це не щось суто політичне, відірване від життя звичайних людей. Президент зауважив, що навпаки, це створить то більше можливостей, щоб гарантувати всім українцям сучасне й забезпечене життя.

Як повідомляв Укрінформ, 17 червня Єврокомісія порекомендувала Європейській раді підтвердити перспективу України стати членом ЄС та надати їй статус кандидата.

Читайте також: Президент: Ми за один крок до початку повноцінної інтеграції з ЄС

Представники Європейської ради проведуть предметну дискусію щодо надання Україні статусу держави-кандидата в члени Євросоюзу на засіданні 23-24 червня.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

4 поширені помилки при зарядці смартфона в спеку

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!