ПолiтДумка

Українці не зможуть вчасно вийти на пенсію: кого чекає неприємний сюрприз

Июль 28
13:12 2020

Пенсійний фонд підготував українцям неприємний сюрприз. Пенсіонерам у нашій країні і так живеться не солодко, а тепер ще багато громадян змушені будуть вийти на заслужений відпочинок пізніше запланованого терміну. Діватися людям нікуди. Розраховувати на високі пенсії можуть одиниці, залишається йти на ті умови, які пропонує держава, щоб хоч якось виживати.

У ПФУ наголошують, що зараз ситуація для пенсіонерів в країні змінюється не в кращу сторону: пенсійний стаж збільшується з кожним роком, і в 2028 досягне тридцяти п'яти років. Таким чином, багато людей, які народилися в 1968 році і пізніше, ризикують не вчасно вийти на пенсію, так як в "лихі дев'яності" і "нульові" вони працювали нелегально і не мають необхідного стажу. Їм доведеться працювати додаткові три-п'ять років, щоб заробити хоч мінімальну пенсію. З такою тенденцією через десять років пенсіонерів в Україні стане менше, і середні пенсії будуть рости повільніше, ніж зараз.

На даний час середня пенсія в країні становить 3 354 гривень. Мінімальна – 1677 гривень. Майже половина українських пенсіонерів отримують пенсію від 2 до 3 тисяч гривень, і це ті, хто більшу частину життя пропрацював на державу, при мінімальних зарплатах.

Українці не зможуть вчасно вийти на пенсію: кого чекає неприємний сюрприз

Ті українці, які у віці 40-55 років працюють без офіційного працевлаштування, можуть і не розраховувати вчасно вийти на пенсію в 60 років. Крім того, держава активно взялася за працюючих пенсіонерів. Якщо в Пенсійному фонді дізнаються, що пенсіонер працює і не повідомив їх про це, то з нього можуть стягнути штраф. Крім того, працюючим пенсіонерам більше не будуть збільшувати пенсії.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как открыть бизнес грузовых перевозок?

Читать всю статью

Мы в соцсетях