ПолiтДумка

Українці зможуть оформляти пенсії по-новому: “Більше не потрібно звертатися в ПФУ“

Август 13
15:48 2020

В Україні у липні з'явився новий сервіс для пенсіонерів, який дозволяє оформляти пенсію в режимі онлайн. Починаючи з вересня, пенсіонерам більше не потрібно буде сидіти в черзі до Пенсійного фонду, щоб особисто в письмовому вигляді заповнити всі документи. Це можна буде зробити в електронному вигляді. Пенсія нараховується протягом десяти днів після оформлення, про що користувач дізнається в своєму "особистому кабінеті".

Для оформлення пенсії в режимі онлайн, потрібно відсканувати свою трудову книжку, паспорт, ІПН і додаткові документи (диплом про навчання або свідоцтво про народження дитини) і відправити їх на веб-портал Пенсійного фонду країни. Щоб скористатися послугою оформлення пенсії онлайн, необхідно зайти в особистий кабінет на Порталі електронних послуг ПФУ. Далі слід вибрати розділ "Анкета-заява для автоназначенія пенсії", в якому заповнити анкету і прикріпити необхідні документи.

Можна також завантажити спеціальний додаток на мобільний телефон в будь-який зручний для вас час, і заповнити анкету через смартфон. За консультаціями фахівців ПФУ по роботі з сервісом можна звернутися по скайпу або за телефонами "гарячих ліній".

Також в Україні незабаром з'явиться реєстр трудових книжок в електронній формі, до якого будь-який працівник матиме доступ цілодобово і зможе вносити зміни самостійно.

Раніше повідомлялося, що в Україні планують індексувати пенсії всім пенсіонерам. Уряд анонсував два варіанти індексування в умовах можливого зростання інфляції.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Сеть насмешил кот, не желающий расставаться с мятой

Сеть насмешил кот, не желающий расставаться с мятой

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".