ПолiтДумка

Українці зможуть побачити рідкісний зорепад Персеїди вже у серпні: названа дата

Август 09
20:10 2020

Щорічно у серпні в небі можна спостерігати зорепад Персеїди. Він триває з кінця липня і майже до кінця серпня. Метеорний потік починає рухатися з боку сузір'я Персея, а зорепад утворюється в результаті проходження Землі через шлейф частинок, які випускає комета Свіфта-Таттла.

При попаданні в атмосферу Землі дрібні частинки цієї комети починають згоряти і на небі можна побачити яскраві спалахи, які і є зорепадом.

Пік зорепаду Персеїди очікується в ніч з 12 на 13 серпня. Це буде унікальна ніч, коли на небі можна буде побачити до 60 спалахів. Потік буде досить яскравим і активним, тому падіння частинок буде видно неозброєним оком. Зіпсувати видимість зможе хіба що погана погода. При відсутності хмар розглянути метеори можна буде побачити без проблем.

Найбільшу кількість метеорів можна буде побачити в останню годину перед світанком. Інтенсивність зорепаду може досягати до 200 метеорів на годину. Українці зможуть побачити рідкісний зорепад Персеїди вже у серпні: названа дата Якщо ви хочете побачити зорепад Персеїди, то дивіться на північний схід. Найкраще метеори буде видно на віддалі від яскравих джерел світла.

Залишилося сподіватися, що погода не підведе, і вже через пару днів можна готуватися йти зустрічати світанок десь на природі, в місцевості, віддаленій від вогнів міста.

Раніше повідомлялося, якою буде погода в Україні на початку наступного тижня, і які області накриє циклон.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Коронакризис. Как экономике ФРГ удалось устоять

Читать всю статью

Мы в соцсетях