ПолiтДумка

Українці зможуть побачити унікальний зорепад: астрономи назвали дату

Июль 28
12:12 2020

Сьогодні вночі, 28 липня, українці зможуть спостерігати унікальне астрономічне явище — падаючі зірки відразу від двох метеорних потоків: Південних дельта-Аквариди та альфа-Каприкорніди. Особливістю цього видовища є те, що небо будуть висвітлювати яскраві вогненні кулі – метеори. Основний пік метеорних потоків припаде на 29-30 липня – за одну ніч в небі можна буде побачити до 30 метеорів на годину.

На вівторок, 28 липня, припадає пік активності метеорного потоку Писциди Аустриніди, а також триватиме зорепад Персеїди. Зорепад Писциди Аустриніди розпочинається 15 липня та закінчується 10 серпня. Це тьмяний метеорний потік, джерело якого знаходиться на сході від Фомальгаут – найяскравішої зірки сузір'я Південна Риба. Цей потік може виробляти до 10 метеорів за годину. Спостерігати його краще за все рано вранці, близько 5:00, коли точка радіанта піднімається високо над горизонтом на сході.

Альфа-Каприкорніди, в свою чергу, активні з 3 липня по 15 серпня. Цей зорепад досить слабкий і виробляє в середньому близько 5 метеорів на годину.

Українці зможуть побачити унікальний зорепад: астрономи назвали дату

Ще один яскравий зорепад – Персеїди, можна буде спостерігати в небі по 24 серпня. Його інтенсивність може досягати 200 метеорів на годину. Пік Персеїд припаде в ніч на 13 серпня, перед світанком.

Побачити унікальний метеорний потік можна тільки в місцевості, віддаленій від вогнів міста. Виберіться кудись на природу: ліс, степ, берег моря, річки або озера, і насолоджуйтеся зірками. Романтичніше явища навіть не придумаєш!

Раніше астролог Влад Росс розповів, що причиною активізації вибухів і терактів в світі стала активність Марса, який перейшов в знак Овна.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как открыть бизнес грузовых перевозок?

Читать всю статью

Мы в соцсетях