ПолiтДумка

Українців почали штрафувати за парковку за новим законом

Октябрь 19
18:02 2020

Водіїв автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння почали штрафувати за парковку на місцях для електромобілів.

Так в Одесі поліцейські оштрафували автомобіліста, який припаркував свою машину з двигуном внутрішнього згоряння впритул до місця для зарядки електромобілів. Це один з рідкісних випадків, коли правоохоронці згадали про існування такого штрафу.

Закон, що передбачає штраф за зупинку автомобілів з ДВС на місцях для стоянки або зарядки електромобілів, вступив в силу в нашій країні з 1 січня 2020 року. Штраф передбачається і в тому випадку, якщо заважаєш електрокару.

Українців почали штрафувати за парковку за новим законом

Але поліцейські рідко про нього згадують. Напевно, через те, що закон дуже спірний. Справа в тому, що в законі йдеться про те, що не можна паркуватися на місцях для машин з електромотором (одним або декількома). Але ж і в автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння теж є електромотор (наприклад, у стартері).

Українців почали штрафувати за парковку за новим законом У випадку з одеським автомобілістом штраф склав 255 гривень. Він може оскаржити штраф в суді або оплатити його. Яким шляхом піде водій — не відомо. Багато автомобілістів знають, що на судовий розгляд може піти не один місяць…

Share

Статьи по теме

Последние новости

На Медведчука одягли електронний браслет

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".