ПолiтДумка

Українська композиторка підтримала Лукашенка і закликала білорусів не повторювати українських помилок

16 августа
20:03 2020

Відома українська композиторка, заслужений діяч мистецтв України Вікторія Кохана виступила сьогодні в Мінську на мітингу в підтримку Олександра Лукашенка. Вона підтримала чинного главу держави і закликала громадян країни не повторювати українських помилок.

Як відомо, сьогодні в Білорусі відбулося два масштабних мітинги — на підтримку Олександра Лукашенка і проти Лукашенка. У першому, як втім і в другому заході, крім мінчан, взяло участь чимало людей, які прибули з інших міст РБ. Приїхали також люди з-за кордону, які захотіли підтримати ту чи іншу частину суспільства. Зокрема, українка Вікторія Кохана закликала білорусів вчитися на чужих помилках, а не повторювати їх.

Вона розповіла про дві українські революції, 2004 і 2013 року, які глибоко розкололи українське суспільство. Кохана заявила, що ще під час Помаранчевої революції 2004 року ідеологи повстання розділили людей на три сорти. Однак ще більше лиха, вважає вона, принесла народу України революція 2013 року.

"2013 рік для нас скінчився тим, що ми втратили території. На жаль, ми втратили мир. Ми хочемо миру, розумієте, я вас просто прошу, люди, від яких зараз все залежить, не робіть наших помилок. Просто тримайтеся одне одного", — закликала Вікторія громадян сусідньої країни.

Українська композиторка підтримала Лукашенка і закликала білорусів не повторювати українських помилок Крім того, артистка розповіла, що їй за родом діяльності доводиться чимало подорожувати, і вона бачить, що білорусам заздрять на усьому пострадянському просторі. У Білорусі — дороги кращі, ніж в Європі. У них прекрасні продукти, які користуються попитом у багатьох країнах, і взагалі країна виробляє дуже багато якісної і конкурентоспроможної продукції. Тому не варто від добра добра шукати, вважає артистка.

"Ви самі собі господарі, ви самі собі держава, ви розумієте? Ви — це спокій, ви — це світ, вам заздрять в інших країнах", — звернулася артистка до білорусів.

При цьому деякі користувачі Мережі, що мають дуже туманне уявлення про демократію, поквапились затаврувати знамениту співвітчизницю, яка висловила власну думку про те, що відбувається.

"Нічого собі", "Гроші не пахнуть, а руки від крові можна помити. Але ось чи є там совість?", "Мені так соромно стало", "Підстилка", "Вона думає, що таким чином, вона кудись проб'ється ? Ні це дно, це зрада, тебе приберуть ті, хто тебе найняв, багато знаєш … ", — написали в коментарях до її виступу.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко розповів на нараді в білоруському Генштабі, що домовився з президентом Путіним щодо військової допомоги у випадку спроби зовнішнього вторгнення в Білорусь.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Какие б/у авто чаще всего ввозили в Украину под “нулевую” растаможку

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY