ПолiтДумка

Українська зернова асоціація виступає проти ліквідації Мінагрополітики

25 апреля
13:42 2024

Українська зернова асоціація (УЗА) вкрай негативно оцінює можливість ліквідації Міністерства аграрної політики та продовольства в межах очікуваної реорганізації Кабінету міністрів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба УЗА.

«Український аграрний сектор є основою українського ВВП та експорту в час війни. Міністерство аграрної політики та продовольства відповідально та на високому професійному рівні займалося усіма проблемами та викликами аграрної галузі та оперативно вирішувало їх, особливо в час війни», — йдеться у повідомленні.

Як зазначають в асоціації, завдяки наполегливій та професійній роботі керівництва та команди міністерства, галузь, яка зазнала величезних збитків від російського вторгнення, не тільки зберегла виробництво, але змогла відновити на належному рівні експорт продукції.

Аграрна галузь, в тому числі зерновий сектор, продовжує надійно працювати та залишається рушієм української економіки, забезпечуючи понад половину всього експорту України та валютної виручки.

На думку УЗА, можлива ліквідація Міністерства аграрної політики та продовольства створить нову турбулентність на ринку, яка не сприятиме стабільності ні виробництва, ні експорту продукції і може завдати непоправної шкоди аграрній галузі та її експортному потенціалу.

Як повідомлялось, Комітет з питань аграрної та земельної політики на своєму засіданні 23 квітня підтримав рішення народних депутатів стосовно звернення до Президента України Володимира Зеленського і Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо збереження існуючого Міністерства аграрної політики та продовольства.

На початку березня Шмигаль повідомив, що ведеться робота зі скорочення кількості міністерств на третину.

Читайте також: САП просить суд заарештувати Сольського і призначити заставу майже у ₴200 мільйонів

Національне антикорупційне бюро України висунуло звинувачення ексголові аграрного комітету Верховної Ради — чинному міністру в заволодінні державною землею на 291 млн гривень та спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн.

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський, якому НАБУ оголосило підозру, повідомив, що події стосуються періоду, коли він був ще адвокатом, а не міністром.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Вчені створили революційний БПЛА завдяки мозку тварин

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!